‘’Kimi zaman güneşin gökyüzündeki hareketlerine baktık kimi zaman gölgeleri takip ettik onu ölçebilmek için. Başlangıçta yağmurun ve karın zamanını tahmin etmek yeterliydi ancak mevsimler hayatımızı yönetmeye başladığında, daha küçük zaman birimlerine ihtiyaç duyduk. Böylelikle dakika ve saniyelere kadar bize zamanın nereye aktığını gösteren saatler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu.’’
WCM GROUP’un  saat sektöründe faaliyet gösteren markası IS-TIME’ın temelleri, 1999 yılında atılmıştır. Mütevazi bir işletmede zanaatçılıkla başlayan saatçilik serüveni, Is-Tıme’ın hızlı gelişim süreciyle birlikte zanaatçılığın saatçilik sektörüne adapte edildiği profesyonel bir hizmet alanına dönüşmüştür.
IS-TIME kuruluşundan bugüne sahip olduğu yüksek hayal gücü, işlevselliği estetikle bir arada sunan tasarımlarıyla sektörün standartlarını belirleyen üretici bir firma olmuştur.

Misyon: Saatçilik sektöründe ihtiyaç duyulan kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışını müşterilerine üst düzeyde sunan ve sektörün standartlarını belirleyen bir firma olmak.

Vizyon: Faaliyet gösterdiği sektörde yurt içinde sağlamış olduğu başarıyı yurt dışına da aynı ölçüde taşıyan, tasarımlarıyla zamanın ötesine geçen bir marka olmak.