Genel

Duvar Saati Modelleri

By 31 Ocak 2019 No Comments

Hem dijital hem de mekanik olarak zamanı gösteren, duvara asılı bir aksesuar olan duvar saati, aynı zamanda bir ihtiyaçtır. Teknolojinin ilerlemesiyle klasik duvar saati modelleri yerlerini özgün tasarımlara bırakmıştır. Şık ve farklı bir duvar saati, evinizi güzelleştirmekle kalmayacak, kişiliğinizi yansıtarak sizi anlatmaya yardımcı olacaktır. Siz de hemen İs Time’ın internet sitesini ziyaret ederek birbirinden özel tasarımlara sahip duvar saatlerini inceleyebilir ve sizi yansıtacak saati kolayca satın alabilirsiniz. Üstelik, sektörde yer alan diğer firmalara göre İs Time’in müşterilerine sunduğu duvar saati fiyatları da bir hayli uygun.

Duvar saati alırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunuyor. Bu hususlar kişiden kişiye göre değişkenlik gösterse de bilmenizde yarar var. Örneğin; gece yatarken saatin tik tak sesleri sizi rahatsız ediyor olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız sessiz bir duvar saati seçmeniz tavsiye edilir. Duvar saatleri kol saatlerine nazaran çok daha büyük olduğu için çalışması için gerekli enerji de kol saatine göre bir hayli fazladır. Bu enerji haliyle çıkan sesi de arttıracaktır. Kaliteli bir duvar saati alarak bu sesi en aza indirebilirsiniz. Duvar saatleri az pil harcamalı ve üretici veya tedarikçi tarafından mutlaka garanti kapsamında olmalıdır. Evde, ofiste ya da okulda bulunan duvar saatlerinin sorunsuz şekilde çalışması ve şık durması gerekir.

Duvar saati modelleri arasından seçiminizi, saati kullanacağınız mekana göre yapmanız, kişiliğinizi yansıtmanızda büyük rol oynayacaktır. Örneğin; Roma rakamlarıyla yazılmış saatleri iş yeri, ofis gibi kurumsal alanlarda kullanabilirsiniz. Fosforlu duvar saatleri ise gece loş veya karanlık bir ortamda vakit geçirmeyi seven siz ve arkadaşlarınız için farklı bir hava yaratacaktır. Renkli karakterdeki insanlar, pembe tonlarında veya gökkuşağı renklerinde duvar saatlerini tercih edebilirler. Siyasi görüşünüzü yansıtan saatler de özel baskı ve tasarımlar sayesinde yaratılabilir. İs Time, duvar saati denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi. Birbirinden özel saatleriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen firma, aynı zamanda sektördeki diğer firmalara göre duvar saati fiyatları bakımından da oldukça cazip teklifler sunuyor.

 

Leave a Reply