Genel

Dış Cephe Saati Üreticisi İs-Time

By 20 Ağustos 2018 No Comments

İs-Time, WCM Group’un saatçilik endüstrisinde faaliyet gösteren markasıdır. Türkiye genelinde bir çok başarılı projeye imza atmış olan İs-Time dış cephe saati üretimi konusunda da tecrübe sahibidir. Web sitemizin ÜRÜNLER sayfası bölümünden üretimini gerçekleştirdiğimiz kule saat, meydan saati, direkli saat, dış cephe saati, çiçekli saat, ahşap saat, askılı saat, özel tasarım saat gibi ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Dış Cephe Saati hakkında

dış cephe saatiMimaride büyük bir tasarım unsuru olan dış cephe saatleri binaların estetiğine katkıda bulunmaktadır . İs-Time bu bilinç doğrultusunda yapıları uzun yıllar temsil edecek dış cephe saat imalatı faaliyeti gerçekleştirmektedir.

Dış cephe saati fiyatları  hakkında bilgi almak için web sitemizin iletişim sayfasından 0212 485 05 36 nolu telefonumuzdan veya wcm@wcmgroup.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Alanlarında uzman teknik personelimiz dış cephe saati mekanizması ve diğer bileşenlerini zorlu dış ortam koşullarına uzun yıllar boyunca dayanabilecek şekilde tasarlayıp üretimini gerçekleştirmektedir.

 

 

Leave a Reply