Genel

Direkli Saat Nedir?

By 27 Ağustos 2018 No Comments

İs-Time, WCM Group’un saatçilik endüstrisinde faaliyet gösteren markasıdır. Türkiye genelinde bir çok başarılı projeye imza atmış olan İs-Time direkli üretimi konusunda da tecrübe sahibidir. Web sitemizin ÜRÜNLER sayfası bölümünden üretimini gerçekleştirdiğimiz kule saat, meydan saati, direkli saat, dış cephe saati, çiçekli saat, ahşap saat, askılı saat, özel tasarım saat gibi ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Direkli Saat Hakkında

Şehir mimarisinde büyük bir tasarım unsuru olan direkli saatler şehirlerin ruhuna renk katmaktadır. İs-Time bu bilinç doğrultusunda şehirleri uzun yıllar temsil edecek direkli saat imalatı faaliyeti gerçekleştirmektedir.

Direkli saat fiyatları  hakkında bilgi almak için web sitemizin iletişim sayfasından 0212 485 05 36 nolu telefonumuzdan veya wcm@wcmgroup.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Alanlarında uzman teknik personelimiz direkli saat mekanizması ve diğer bileşenlerini zorlu dış ortam koşullarına uzun yıllar boyunca dayanabilecek şekilde tasarlayıp üretimini gerçekleştirmektedir.

 

 

Leave a Reply