Genel

Direkli Saat Modelleri ve Fiyatları

By 28 Ocak 2019 No Comments

Konulduğu sokak ve caddelerin adeta simgesi haline gelen direkli saatler, zarafetiyle göz kamaştırıyor. Çeşit çeşit, renk renk ve farkı boylarda üretilen direkli saat modelleri, tek taraflı, iki taraflı ve dört taraflı olmak üzere üç ayrı çeşitten oluşuyor. Bunun dışında ise bu üç ayrı kategoride binlerce çeşit direkli saat bulabilirsiniz. İs Time, direkli saat denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi. Gerek ürün çeşitliliği, gerekse uygun fiyat aralığı ile müşterilerine daima kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen İs Time’ın internet sitesine giderek aradığınız tasarımdaki direkli saate kolayca ulaşabilir ve cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Direkli Saat modelleri fazla olunca buna bağlı olarak fiyat aralığı da bir hayli fazla olabiliyor. Burada önemi olan birkaç husus bulunuyor. Bunlardan ilki direğin tasarımı. Sade bir tasarıma sahip direkli saat almayı planlıyorsunuz, cebiniz fazla yorulmayacaktır. Bunun dışında saatin boyu, yapıldığı madde, kaç taraflı olduğu gibi değişkenlerden dolayı direkli saat fiyatları etkileniyor. Direkli saat imalatında kullanılan teknoloji de fiyatları etkileyebiliyor. Örneğin; kimi direkli saatlerde iki ayrı mekanizma kullanılırken, kimi direkli saatlerde çift taraflı tek bir mekanizma kullanılıyor. Analog zaman sapmalarının önüne geçen bu mekanizma hayliyle saatin fiyatını arttırmış oluyor. Direkli saat almadan önce tam olarak ne istediğinize karar vermeniz büyük önem taşıyor.

Golf sahaları, şehir meydanları, üniversite kampüsleri, sokaklar, caddeler gibi sosyal alanlarda çevre mimarisiyle uyumlu direkli saatler kullanıldığı takdirde bölgenin havası bir anda değişiyor. Ortama getirdiği zenginlik bambaşka olan bu saatler sayesinde insanlar kendilerini masala açılan bir kapıdan geçtiklerini düşünüyorlar. Direkli saat fiyatları, ürünün GPS bağlantısı olup olmamasından da etkileniyor. GPS bağlantısı olan saatler RTC ile senkronizasyon yakalayarak saatteki yıllık zaman sapmasını +/- 3 dakikaya kadar indiriyor. Siz değerli müşterilerine onlarca farklı çeşit direkli saat sunan İs Time, her türlü kalitede ürünü bünyesinde barındırıyor. Bu nedenle saatlerin fiyat aralıklarında da büyük değişimler yaşanabiliyor. Ancak, bu sektörde fiyat – performans alanında en iyi verimi alabileceğiniz firma olarak yine İs Time ön plana çıkıyor.

Leave a Reply