Genel

Dekoratif Saat Üretimi

By 8 Eylül 2018 No Comments

İs-Time, WCM Group’un saatçilik endüstrisinde faaliyet gösteren markasıdır. Türkiye genelinde bir çok başarılı projeye imza atmış olan İs-Time dekoratif saat imalatı konusunda da tecrübe sahibidir. Dekoratif saat üretimi gerçekleştiren firmamızın web sitesinin ÜRÜNLER sayfası bölümünden üretimini gerçekleştirdiğimiz kule saat, meydan saati, direkli saat, dış cephe saati, çiçekli saat, ahşap saat, askılı saat, özel tasarım saat gibi ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Dekoratif Saat Üretimi Hakkında

dekoratif saat üretimi

İs-Time dekoratif saat üretimini bir çok farklı ihtiyaç ve taleplerin doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Özel olarak tasarlanan bu saatler şirket ve markanızın vurgusunu yapabilecek şekilde tematik olarak tasarlanabilmektedir. Öte yandan işletmenizde veya yaşam alanınızda uzun yıllar boyunca size ve misafirlerinize eşlik edebilecek zamansız tasarımları da gerçekleştirmekteyiz.

Dekoratif saat fiyatları veya özel tasarım saat fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizin iletişim sayfasına göz atabilirsiniz. 0212 485 05 36 nolu telefonumuzdan veya wcm@wcmgroup.com.tr mail adresinden de bize ulaşabilirsiniz.

Alanlarında uzman teknik personelimiz dekoratif iç ve dış mekan saatlerin bileşenlerini zorlu ortam koşullarında uzun yıllar boyunca dayanabilecek şekilde tasarlayıp üretimini gerçekleştirmektedir.

 

Leave a Reply