Genel

Cephe Saati ve Kullanım Alanları

By 22 Ocak 2019 No Comments

Cephe saati tek taraflı, cephe üstüne kadran işaretlerinin kabartmasıyla yapılan ve saatin yapısına uygun olacak biçimde akrep ve yelkovan işaretleri yerleştirilerek oluşturulur. Bu tür saatlerin boyutları 1 metreden başlayarak 15 metreye kadar çıkabiliyor. Müşteriler arzu ettikleri takdirde cephe saatlerine içeriden LED aydınlatma eklenebiliyor. Böylelikle cephe saati daha şık ve çekici bir görünüm alıyor. Siz de İs Time’ın internet sitesini ziyaret ederek birbirinden farklı onlarca çeşit cephe saati modelinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Dilerseniz diğer firmalarla cephe saati fiyatları arasında karşılaştırma yaparak da kararınızı verebilirsiniz fakat İs Time, sektörün fiyat – performans açısından en başarılı firmalarının başında geliyor.

Cephe saati kullanım alanları farklılık gösterebiliyor. Bina cepheleri, meydanlar, okullar, kavşaklar, kültür merkezleri ve daha pek çok alana özel tasarlanmış cephe saatleri imal edilebiliyor. Cephe saatleri genellikle 0.6 metre ile 2.5 metre arasındaki çaplı boyutlarda kasalı ve 1 metre ile 15 metre çaplı ebatlarda kasasız (cephe ya da belirli bir zemin üzerine direkt uygulanabilen) olarak müşteriye özel üretiliyor. Bu türdeki saatleri dış cephe saati de deniliyor. Dilediğiniz takdirde saatinizin içerisine LED aydınlatma da yerleştirebiliyorsunuz. Cephe saatleri yaz ve kış saatini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Üstelik, sistemin içerisine GPS anten de eklendiğinde uydu senkronizasyonu sayesinde oldukça hassas ve doğru zamanlama yapabiliyor.

İs Time tarafından titizlikle üretilen saatler analog görünümlü, LED aydınlatmalı, kasalı, kasasız, 1 metreden 16 metreye kadar çaplı özel cephe saatleri oluyor. Cephe saati, eklendiği yapının mimarisiyle iyi bir uyum yakaladığı takdirde oldukça güzel bir görüntü sergiliyor. İnsanların geçerken mutlaka gözünün takılmasına yol açan bu türdeki saatlerin üretiminde, dilerseniz kendi tasarladığınız modelleri de hayata geçirebilirsiniz. Bunun için, tasarladığınız saatin uygulanabilir olup olmadığı oldukça önemli. Tabii fiyatı da özel tasarım olduğu için diğer cephe saati modellerine göre daha fazla olabiliyor. İs Time ile mekanınızın estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Onlarca çeşidin bulunduğu İs Time’da cephe saati fiyatları da müşterilerin yüzünü güldürüyor.

Leave a Reply